SPEŁNIANE NORMY

Nasza firma od samego początku istnienia postawiła sobie za cel profesjonalne realizowanie zleceń i stałe doskonalenie oferty, by spełniać coraz to większe wymagania rynku i tym samym rozwijać się na polu usług elektronicznych. Produkowane przez nas obwody jedno- i dwustronne spełniają wszelkie normy, a usługi montażowe są dostosowane do największych potrzeb naszych Klientów.

O jakości świadczonych przez nas usług oraz wytwarzanych produktach świadczy kilka czynników:

  • zadowolenie Klientów,
  • krótkie terminy wykonywanych zadań,
  • szeroki zakres działań,
  • doskonały park maszynowy i kadra wykwalifikowanych pracowników,
  • działanie zgodne z normami oraz dyrektywami.

Wszystkie nasze produkty są zgodne z unijną dyrektywą RoHS (Restriction of Hazardous Substances), dzięki której możliwe jest wyeliminowanie z produktów toksycznych, niebezpiecznych dla zdrowia substancji. Dzięki stosowaniu się do bardzo restrykcyjnych norm produkcyjnych oraz montażowych, nasze wyroby znajdują szerokie zastosowanie - specjalizujemy się w elektronice samochodowej, domowej, urządzeniach sterujących i pomiarowych, a także wielu innych.

Szeroki zakres naszych działań i profesjonalny park maszynowy sprawiają, że jesteśmy w stanie realizować nawet najbardziej skomplikowane zadania. Ciągłe zmiany na rynku oraz rozwój technologiczny sprawiają, że chcemy dbać o stały rozwój, umożliwiający nam dopasowanie działań i rozwiązań do Państwa indywidualnych potrzeb. Wszystkie nasze produkty to bardzo wysoka jakość wykonania i atrakcyjne ceny - zachęcamy do kontaktu w celu uzyskania dodatkowych informacji.

2008-2013 © AM-STUDIO
statystyka